Waporyzator 20% THCP - Kiwi... - Według gustu z sixty8.pl

Waporyzator 20% THCP - Kiwi Skunk

186,00 zł

Jeśli jesteś już fanem THCP, mamy dla Ciebie nowy waporyzator, który może Ci się spodobać!

Odkryj Waporyzator THCP, dostępny w dwóch wyjątkowo smacznych smakach, Kiwi Skunk i Cherry Cake, zawierający nowy kannabigerol, tetrahydrokannabiforol! Ten kannabigerol, który naturalnie rośnie na konopiach, jest ulepszoną wersją CBG i oferuje jeszcze intensywniejsze działanie...

Uwaga! Waporyzator THCP nie jest przeznaczony dla początkujących. Nie spożywać w okresie ciąży, karmienia piersią i leczenia.

Ilość

Waporyzator 20% THCP - Kiwi Skunk to właściwy wybór dla doświadczonych konsumentów. Cząsteczka THCP, silnie oddziałująca na układ endokannabinoidowy, dostarcza potężnego relaksu i sprowadza piękne sny. Smaki Kiwi Skunk z tetrahydrokanabiforolem to idealny wybór dla miłośników niecodziennych doznań - wyczuwalne są zarówno nuty słodkie jak i pikantne. Waporyzatory Kiwi Skunk zostały opracowane przez Magic Farmers dla jak najlepszego relaksu po pracy. Wybór między CBG a THCP zależy od doświadczenia i oczekiwań.

Odradzamy dla początkujących. Unikaj konsumpcji podczas pracy, przed prowadzeniem pojazdów i przed podjęciem działań wymagających skupienia. Trzymaj z dala od dzieci i unikaj wapowania w ich obecności.

Legalne THCP to idealny wybór dla Ciebie!🌿💨

0698142057640
71 Przedmioty