Aktywne filtry

Żywica Marrakesh Dream Magic Sauce (10%)

83,72 zł
Availability: 85 In Stock

Odkryj rozkosz z Marrakesh Dream Magic Sauce! To marokańska żywica, wzbogacona o Magic Sauce (10%), oferuje wyjątkowe doznania. Z przyjemnymi nutami szafranu i relaksującym działaniem, zachwyci wszystkie zmysły.

Uwaga! Ten hasz zawiera Magic Sauce, formułę niezalecaną dla początkujących.

Charas 10% MAGIC SAUCE, 368, sixty8.pl
  • Obecnie brak na stanie

Charas 10% MAGIC SAUCE

39,50 zł
Availability: Out of stock

Magiczny sos: 10%

Charas Hash firmy Magic Sauce jest wytwarzany w tradycyjny sposób, zapewniając silne działanie relaksujące i wyraźne ziemiste smaki. Jego ciemny wygląd, tłusta konsystencja i zniewalające efekty przenoszą Cię prosto do korzeni indyjskiej żywicy.

Uwaga! Ten hash zawiera Magic Sauce, formułę wzmacniającą działanie THCP. Nie jest przeznaczony dla początkujących.

Static 10% MAGIC SAUCE, 369, sixty8.pl
  • Obecnie brak na stanie

Static 10% MAGIC SAUCE

39,50 zł
Availability: Out of stock

Magiczny sos: 10%

Sos statyczny Magic Hash jest wynikiem nowej, wysoce wydajnej metody ekstrakcji! Co więcej, zawiera wysokie stężenie Magic Sauce, nowej formuły opracowanej przez Magic Farmers, która wzmacnia działanie THCP.

Dzięki ciemnemu wyglądowi, pikantnym zapachom i intensywnym efektom Static Hash z pewnością Cię zadowoli!

Uwaga! Statyczny sos Magic Hash ma potężną moc. Nie zalecamy tego dla początkujących.

THCP haszysz - nowy aromat i dostępna intensywność

THCP, kannabinoid niedawno odkryty i podobny do THC (tetrahydrokannabinolu) - głównego składnika psychoaktywnego w konopiach indyjskich - jest uważany za znacznie silniejszy niż THC, prawdopodobnie ze względu na silniejsze powinowactwo wiązania do receptorów kannabinoidowych organizmu. Haszysz THCP to skoncentrowana forma ekstraktu z konopi indyjskich, która zawiera wysoki poziom THCP, wraz z innymi kannabinoidami i terpenami, oferując bardziej intensywne doznania. </p>

Jedną z głównych zalet haszyszu THCP jest jego znacząca moc. Wczesne badania wskazują, że THCP może wiązać się z receptorami kannabinoidowymi silniej niż THC, potencjalnie powodując wyraźniejsze efekty przy niższych dawkach. Ta zwiększona moc jest szczególnie atrakcyjna dla doświadczonych użytkowników poszukujących nowych i intensywnych doznań związanych z konopiami indyjskimi. Co więcej, wielu entuzjastów wybiera waporyzację THCP zamiast haszyszu, aby cieszyć się wspaniałymi doznaniami.

Haszysz THCP - odkryj naturalne korzyści

Odkrycie THCP stanowi znaczący przełom w badaniach nad kannabinoidami. Podobnie jak inne kannabinoidy, THCP jest badany pod kątem potencjalnych korzyści zdrowotnych. Chociaż badania są wciąż wstępne, uważa się, że THCP może potencjalnie oferować efekty terapeutyczne podobne do THC, takie jak łagodzenie bólu, pobudzanie apetytu i właściwości przeciwzapalne. Te potencjalne zastosowania wellness przyczyniają się do rosnącej atrakcyjności haszyszu THCP.

Rynek konopi indyjskich stale ewoluuje, napędzany preferencjami konsumentów i postępem w badaniach. W tym dynamicznym środowisku haszysz THCP wyłania się jako produkt niszowy, który zaspokaja rosnące zapotrzebowanie na innowacyjne i wysokiej jakości pochodne konopi indyjskich. Wraz ze wzrostem zainteresowania unikalnymi kannabinoidami, haszysz THCP jest dobrze przygotowany do zdobycia znaczącego segmentu tego ewoluującego rynku.

Wypróbuj produkty Sixty8, a nie będziesz rozczarowany. Nowe produkty i doświadczenia czekają na Ciebie!