• -50%
 • Obecnie brak na stanie

Charas 10% MAGIC SAUCE - Według gustu z sixty8.pl

Charas 10% MAGIC SAUCE

39,50 zł
19,75 zł Zniżka 50%

Magiczny sos: 10%

Charas Hash firmy Magic Sauce jest wytwarzany w tradycyjny sposób, zapewniając silne działanie relaksujące i wyraźne ziemiste smaki. Jego ciemny wygląd, tłusta konsystencja i zniewalające efekty przenoszą Cię prosto do korzeni indyjskiej żywicy.

Uwaga! Ten hash zawiera Magic Sauce, formułę wzmacniającą działanie THCP. Nie jest przeznaczony dla początkujących.

Gramy : 1g
Ilość
Obecnie brak na stanie

Charakterystyka Charas Hash firmy Magic Sauce

Charas to coś więcej niż forma haszyszu; jest żywym świadectwem przodków tradycji uprawy konopi w Indiach. Unikalna metoda produkcji, wyrazisty profil aromatyczny i światowa renoma sprawiają, że jest to produkt poszukiwany przez koneserów na całym świecie.

Z dumą prezentujemy ekskluzywną żywicę Charas Magic Sauce, opracowaną przez europejskiego lidera Magic Farmers. Ten intensywny hasz uwzględnia tradycyjne metody produkcji, a jednocześnie zawiera innowacyjną formułę Magic Sauce, która wzmacnia naturalne działanie THCP (tetrahydrokannabiforolu).

Pochodzenie

Charas to tradycyjna forma haszyszu pochodząca z Indii, szczególnie z górskich regionów Himalajów, takich jak Dolina Parvati. Od wieków lokalni hodowcy zbierają Charas ręcznie, stosując metodę, która z biegiem czasu niewiele się zmieniła.

Dzisiaj postęp w metodach produkcji pozwala nam oferować magiczny sos Charas Hash, w 100% legalny we Francji.

Szczegóły

W przeciwieństwie do innych form haszyszu, Charas jest wytwarzany z wciąż żywych roślin konopi. Hodowcy delikatnie pocierają kwiaty w dłoniach, pozwalając żywicznym trichomom gromadzić się na skórze. Żywicę tę następnie zwija się w kulki lub patyczki.

Ten ręczny proces pozwala zachować terpeny i kannabinoidy, zapewniając unikalny profil aromatyczny i wyraźną moc. Sos Charas Hash Magic często charakteryzuje się ziemistymi, pikantnymi, a czasem owocowymi nutami o gładkiej i plastycznej konsystencji.

Dostępny Charas Hash: rewolucja magicznego rolnika

Cena Charas różni się w zależności od pochodzenia, jakości i rynku. W swoich rodzimych regionach jest generalnie tańszy niż na Zachodzie ze względu na lokalną produkcję i popyt.

Jednakże ze względu na pracochłonną metodę produkcji i jakość Charas może osiągać wysokie ceny na rynkach międzynarodowych. Często jest uważany za produkt luksusowy wśród entuzjastów konopi indyjskich, co uzasadnia jego wyższą cenę w porównaniu z innymi formami haszyszu.

Dlatego z radością oferujemy ten wysokiej jakości produkt w niewiarygodnie przystępnej cenie! Oferowanie niedrogiego Charas Hash jest zgodne z naszą podstawową ideą demokratyzacji wysokiej jakości legalnych produktów z konopi indyjskich.

Efekty Charas Hash z Magic Sauce

Żywica ta zawiera wysokie stężenie Magic Sauce, innowacji wymyślonej przez rzemieślników Magic Farmers. Specjalnością Magic Sauce jest wzmacnianie potencjalnych właściwości THCP (lub tetrahydrokanabiforolu). Tym samym Charas wyróżnia się jako jedna z najbardziej intensywnych żywic dostępnych obecnie!

Ze względu na tę intensywność zalecamy ostrożność początkującym, którzy mogą być przytłoczeni mocą produktu.

Typowe odczucia związane z Magic Sauce to:

 • Fizyczna ulga. Magiczny Sos sprzyja całkowitemu rozluźnieniu mięśni.
 • Uwolnienie psychiczne. Żegnajcie, niekończące się zmartwienia!
 • Zachęta do snu. Głębokie uspokojenie ciała i umysłu często prowadzi do samoistnej senności.
 • Równowaga emocjonalna z wyraźną skłonnością do wesołości i śmiechu.

Mówi się, że Charas Hash nasycony magicznym sosem łagodzi fizycznie, jednocześnie subtelnie budząc świadomość. Jest to idealna żywica na relaksujący wieczór po pracowitych godzinach. Na seans filmowy, medytację lub zasłużony odpoczynek może wypróbujesz Charas z Magic Sauce?

Zalecenia i ustawodawstwo

Magiczny sos może powodować pewne skutki uboczne, z których najczęstszą jest senność. Może również powodować uczucie niepokoju i dezorientację. Dlatego też zachęcamy Państwa do uważnego stosowania się do zaleceń dotyczących stosowania:

 • Nie jedź.
 • Nie działa.
 • Unikaj posługiwania się narzędziami lub sprzętem, który wiąże się z ryzykiem, takim jak niebezpieczne maszyny, prace związane z majsterkowaniem lub ogrodnictwem.
 • Nie spożywaj, jeśli jesteś w ciąży lub karmisz piersią.
 • Nie spożywaj, jeśli bierzesz leki lub masz choroby (zwłaszcza choroby serca, wątroby lub choroby psychiczne).
 • Trzymaj w miejscu niedostępnym i niewidocznym dla dzieci.

Ten solidny skrót nie jest zalecany dla początkujących. Zachęcamy do zapoznania się z THCP przed jakimkolwiek użyciem. Ten produkt jest legalny we Francji.

Specyficzne kody

ean13
0642613688581