Rok 2016. Trzej bracia słyszą niesamowitą wiadomość: sprzedaż i zakup kannabidiolu jest teraz legalna w Szwajcarii. Od tego czasu trzej bracia, już zainteresowani tą dziedziną, kierują się wspólnym pragnieniem: demokratyzacją CBD. Od tego momentu nie przestali myśleć o tym, jak wyhodować najlepsze legalne konopie w Europie. Marzenie się spełniło i nazywa się Sixty8! 

Wszystko zaczęło się od kilku spotkań z najlepszymi specjalistami od konopi i najlepszymi rolnikami w Szwajcarii. Konsolidując swoje badania, trzej bracia zamarzyli o przekształceniu rodzinnego gospodarstwa w gigantyczne uprawy konopi. Wszak w pobliżu gór jakość gleby jest niesamowita. Zmotywowani rozpoczęli swoją działalność w piwnicy w Lutrach w zachodniej Szwajcarii.

Z pomocą najlepszych genetyków z USA, Hiszpanii, Izraela i Francji przeprowadzili wiele testów w celu opracowania nowych odmian konopi, niezawierających THC. Dziś chcą pokazać światu swoje wspaniałe produkty. Dzięki dużemu sprzętowi produkcyjnemu, naukowcom, ekspertom od konopi i zmotywowanemu zespołowi marzenie braci stało się rzeczywistością. Sixty8 jest obecnie wiodącą marką w świecie kanabidioli.