• -50%
  • Obecnie brak na stanie

Khalifa Kush OG 10% MAGIC... - Według gustu z sixty8.pl

Khalifa Kush OG 10% MAGIC SAUCE

59,50 zł
29,75 zł Zniżka 50%

Magiczny Sos 10%

Khalifa Kush od Magic Sauce teraz dostępny w Sixty8! Ten legendarny top w kwiaty, opracowany przez Magic Farmers, został wzbogacony o MAGIC SAUCE, solidną formułę, która wzmacnia działanie THCP.

Uwaga! Ten kwiat zawiera Magic Sauce, formułę zapewniającą mocne efekty, niezalecaną dla początkujących.

Gramy : 1g
Ilość
Obecnie brak na stanie

Khalifa Kush MAGICZNY SOS, pochodzenie?

Khalifa Kush, znany również jako Wiz Khalifa OG, został nazwany na cześć rapera, który go zainspirował! Uważa się, że ta legendarna odmiana jest hybrydą słynnego rapera Wiza Khalify. Odważny i bezwstydny Wiz Khalifa szybko uczynił swoją pasję do popkultury i konopi indyjskich głównym elementem swojej muzyki.

Khalifa Kush to legendarna hybrydyzacja opracowana przez rapera. Jest poszukiwany ze względu na energiczne działanie na mózg i silny relaks.

Dziś, dzięki naszej współpracy z Magic Farmers, oferujemy Khalifa Kush w wersji MAGIC SAUCE, potężną formułę, która znacząco wzmacnia działanie THCP. Wiz Khalifa OG z magicznym sosem oferuje efekty zbliżone do oryginału.

Jego głęboko pikantny i ostry smak zwiększa autentyczność doznań.

Co to jest MAGICZNY SOS?

Magic Sauce to innowacja w dziedzinie legalnej marihuany, stworzona przez firmę Magic Farmers, europejskiego lidera w tej branży. Jego wyjątkowość polega na zdolności do wzmacniania działania THCP (tetrahydrokanabiforolu), rzadkiego i skutecznego kannabinoidu.

Od czasu wprowadzenia na rynek kilka miesięcy temu formuła ta szybko zyskała popularność. Uznawany za elitę kannabinoidów, działa relaksująco i energetyzująco już od pierwszego użycia. Magic Sauce znany jest ze swojej zdolności do rozluźniania mięśni i zmniejszania niepokoju. Wielu uważa to za stymulujące, zwłaszcza pod względem kreatywności.

Odkryj Khalifa Kush z Magic Sauce, który zawiera 10% stężenia tej formuły!

Jakie są efekty Khalifa Kush?

Khalifa Kush od Magic Sauce wyróżnia się intensywnym i natychmiastowym działaniem. Łączy w sobie moc Magic Sauce z naturalnym wigorem szczepu. Dzięki bogatemu stężeniu magicznego sosu jest szczególnie skuteczny w walce z intensywnym stresem, łagodzeniu bólu fizycznego, poprawianiu jakości snu, relaksowaniu ciała, rozbudzaniu umysłu i pobudzaniu kreatywności.

Ten top w kwiaty jest idealny do relaksu po długim dniu w pracy lub do pobudzenia kreatywności.

Należy pamiętać, że ze względu na swoją moc i intensywność Wiz Khalifa OG Magic Sauce może być zbyt intensywny dla początkujących. Dlatego początkującym zaleca się rozpoczęcie od lżejszych kannabinoidów.

Porady dotyczące użytkowania i przepisy: Magic Sauce

  • Magiczny sos może powodować działania niepożądane, takie jak zmniejszona koncentracja, dezorientacja, niepokój i ograniczona koordynacja.
  • Dlatego spożywaj Khalifa Kush by Magic Sauce dopiero po wykonaniu codziennych obowiązków. Absolutnie unikaj używania tego produktu przed prowadzeniem pojazdu lub wykonywaniem zadań, które wiążą się z ryzykiem lub wymagają szczególnej uwagi (takich jak opieka nad dziećmi, praca, gotowanie, majsterkowanie, obsługiwanie niebezpiecznych maszyn).
  • Ten produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób przyjmujących leki lub osób z zaburzeniami fizycznymi lub psychicznymi.
  • Wiz Khalifa OG firmy Magic Farmers jest zgodny z europejskimi standardami prawnymi. Zatem Khalifa Kush Magic Sauce jest całkowicie legalny.
  • Ważne jest, aby spożywać ten produkt z umiarem i nie prowadzić później pojazdu.
  • Ten produkt jest zabroniony dla osób nieletnich i należy go przechowywać w miejscu niewidocznym i niedostępnym. Nie spożywaj w ich obecności.
  • Po użyciu pamiętaj o ponownym zamknięciu opakowania.

Specyficzne kody

ean13
0642613340113