Kwiaty 911 OG 10% Magic Sauce - Według gustu z sixty8.pl

Kwiaty 911 OG 10% Magic Sauce

52,00 zł

Chcesz rozmawiać, tańczyć, śmiać się i medytować w jednym momencie? To możliwe dzięki kwiatowi Magic Sauce 911 OG, który wzmacnia wigor, poprawia motywację i zwiększa kreatywność! 911 OG charakteryzuje się pikantnymi aromatami pieprzu Kampot i piżma, idealnymi dla wyrafinowanych podniebień.

Pamiętaj, że Magic Sauce jest wzmocnieniem THCP, silnego kannabinoidu, którego nie zalecamy początkującym. 

Gramy : 1g
Ilość

911 OG to unikalny kwiat konopi, wywodzący się z hybrydy „wybuchowych” szczepów. Oferuje niezapomniane doznania: od relaksu do euforii po jednym zaciągnięciu. 

Nowa wersja 911 OG została ulepszona poprzez dodatek legalnego kannabinoidu, Enhanced THCP, znanego także jako tetrahydrokanabiforol. Magic Sauce, opracowany przez ekspertów, gwarantuje natychmiastowe efekty, umieszczając THCP pośród najlepszych kannabinoidów.

Magic Sauce zapewnia intensywny relaks ciała i umysłu i wzrost kreatywności. Poczujesz się jak otulony w ciepłą wełną. Rozluźnia mięśnie, uspokaja umysł. Dzięki silnemu działaniu tetrahydrokanabiforolu, doświadczysz euforii, radości i pobudzenia umysłu. 911 OG charakteryzuje się pikantnymi aromatami pieprzu Kampot i piżma, idealnymi dla wyrafinowanych podniebień. 

Ostrzegamy, że wzmocniony tetrahydrokanabiforol jest silny, dlatego zalecamy ostrożność w dawkowaniu, zwłaszcza dla początkujących. Magic Sauce może powodować skutki uboczne, takie jak senność, dezorientacja, utrata kierunku, niepokój. Nie zaleca się prowadzenia pojazdów ani obsługi maszyn po jego spożyciu. Odpowiedni dla dorosłych, zabroniony dla kobiet w ciąży, karmiących piersią i nieletnich.

0642613055840
36 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
0642613055840