Kwiaty Crazy Dog 10% Magic... - Według gustu z sixty8.pl

Kwiaty Crazy Dog 10% Magic Sauce

39,00 zł

Tylko w Sixty8! Odkryj kwiat Crazy Dog od Magic Sauce! Crazy Dog to kwiat ulepszonego tetrahydrokannabinolu o intensywnych aromatach skunka, zapewniający niezrównane uczucia relaksu! 🌿🚀 

Gramy : 1g
Ilość

Magic Sauce, potężny kannabinoid, to wersja „podrasowana” THCP, relaksująca ciało, pobudzająca wyobraźnię i poprawiająca nastrój.

Magic Sauce to nasz nowy „napój magiczny” z tetrahydrokannabinolem ulepszonym, gwarantujący natychmiastowe, potężne efekty! Jako legalna alternatywa dla konopi, Magic Sauce respektuje przepisy, a jego wersja „podrasowana” THCP oferuje niesamowity relaks umysłowy i fizyczny. Kwiat Crazy Dog Magic Sauce zawiera 10% ulepszonego THCP, umożliwiając użytkownikom poczucie wszystkich efektów tego kannabinoidu.

Zalecane dla doświadczonych konsumentów. Po spożyciu ulepszonego THCP, unikaj prowadzenia i obsługi maszyn. Produkt nieodpowiedni dla kobiet w ciąży, karmiących, osób leczących się, z problemami psychiatrycznymi i nieletnich. 

Magic Sauce dostępny tanio na Sixty8, cieszący się pozytywnymi opiniami za intensywne efekty relaksacyjne i smak o nutach sosny i cytrusów. Legalny we Francji z zawartością THC poniżej 0,2%. 🚀💨

0642613927345
64 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
0642613927345