• -50%
  • Obecnie brak na stanie

Alien Flowers OG 10% MAGIC... - Według gustu z sixty8.pl

Alien Flowers OG 10% MAGIC SAUCE

59,50 zł
29,75 zł Zniżka 50%

Magiczny sos: 10%

Alien OG od Magic Sauce: klejnot w świecie Indici!

Alien OG od Magic Sauce wyróżnia się jako klejnot w świecie Indici! Ta intensywna odmiana emanuje przyjemnym aromatem cytryny i lasu, zapewniając jednocześnie głębokie efekty motywacji, aktywnego relaksu i euforii.

Ten kwiatowy top z charakterem łączy w sobie przyjemność smaku z przekonującym efektem relaksu i pobudzenia. Jednakże, biorąc pod uwagę wysoką zawartość magicznego sosu, odradzamy początkującym, którzy mogą być przytłoczeni jego mocą.

Gramy : 1g
Ilość
Obecnie brak na stanie

Zawiera magiczny sos Alien OG

Alien OG powstał w wyniku skrzyżowania Tahoe OG Kush i Alien Kush. Głównie Indica, jest idealna do relaksu i medytacji. Jego zwarty, pudrowy wygląd i mocny zapach cytryny i sosny zaskakują i zachwycają, szczególnie tych, którzy lubią pikantne, pikantne i mocne kwiaty.

Po otwarciu opakowania delikatne aromaty kuszą nozdrza. W ustach dominuje aromat cytryny.

Alien OG zawiera Magic Sauce, potężną formułę wzmacniającą działanie THCP. Choć Alien OG to gratka dla doświadczonych graczy, początkujący powinni zachować ostrożność.

Co to jest magiczny sos?

Magic Sauce, rewolucyjne dzieło Magic Farmers, lidera legalnej marihuany w Europie! Ten niezwykły preparat oznacza znaczący postęp w dziedzinie kannabinoidów. Został zaprojektowany w celu wzmocnienia działania tetrahydrokanabiforolu (THCP), rzadkiego i silnego kannabinoidu, zapewniając wyjątkowe doznania związane z konopiami zarówno fizycznie, jak i psychicznie.

Od chwili premiery podbija rynek swoimi relaksującymi i stymulującymi właściwościami już od pierwszego użycia.

Wśród jego atrakcyjnych efektów skutecznie łagodzi stres, ból fizyczny i zapewnia spokojny sen. Oprócz rozluźniania mięśni i łagodzenia niepokoju, Magic Sauce znany jest ze swojej zdolności do relaksu umysłu i stymulowania kreatywności, wzmacniając doznania podczas stosowania Alien OG, który zawiera 10%.

Pamiętaj, że potężne działanie Magic Sauce może zaskoczyć nowicjuszy. Dlatego nie zalecamy Alien OG dla początkujących.

Zalecenia dotyczące używania Alien OG Magic Sauce

Należy pamiętać, że Magic Sauce może powodować działania niepożądane, w tym zmniejszoną koncentrację, dezorientację, niepokój i brak koordynacji.

W związku z tym spożywaj Alien OG Magic Sauce dopiero po zakończeniu wszystkich codziennych czynności. Bardzo ważne jest, aby nie używać tego produktu przed prowadzeniem pojazdu lub wykonywaniem zadań wiążących się z ryzykiem lub wymagających dużej odpowiedzialności (takich jak opieka nad dziećmi, pójście do pracy, gotowanie, majsterkowanie lub obsługa niebezpiecznego sprzętu).

Ten produkt nie jest zalecany dla kobiet w ciąży lub karmiących piersią, osób przyjmujących leki lub osób cierpiących na schorzenia.

W razie wątpliwości należy zasięgnąć porady pracownika służby zdrowia.

Zaleca się spożywanie z umiarem, a następnie zaprzestanie prowadzenia pojazdów.

Ten produkt jest zabroniony dla osób nieletnich i należy go przechowywać w miejscu niedostępnym i niewidocznym. Nie należy go spożywać w obecności osób nieletnich.

Po użyciu pamiętaj o ponownym zamknięciu opakowania.

Specyficzne kody

ean13
0642613768061