• Pakiet
  • Obecnie brak na stanie

Waporyzator + Wkład 99% HHC... - Według gustu z sixty8.pl

Waporyzator + Wkład 99% HHC - Muffin Jagodowy

186,00 zł

Zamiast 186,50 zł

Jak waporyzatory HHC o intensywnym działaniu relaksacyjnym. Efekty są szybkie, wystarczy kilka zaciągnięć, aby zacząć je odczuwać.

Dostępne są 3 smaki: Lemon Haze, Strawberry Diesel, Blueberry Muffin.

Ten pakiet zawiera:

- 1 waporyzator z akumulatorem

- 1 wkład z e-liquidem do Waporyzatora

- 1 kabel USB do ładowania

Ten produkt ma wysoki poziom HHC! HHC ma znacznie silniejsze działanie niż CBG!

Ten pakiet zawiera

Ilość
Obecnie brak na stanie

HHC to wyjątkowy produkt o potężnym działaniu, wywołujący silniejsze efekty relaksacyjne i kreatywności niż CBG. Legalny we Francji i Europie, oferuje alternatywę dla tradycyjnego spalania konopi. Waporyzatory HHC Farmers są kompaktowe i stylowe, idealne do dyskretnej konsumpcji w podróży.

Ich bateria wytrzymuje ponad sto inhalacji i jest ładowana przez port USB. Urządzenie zawiera akumulator, który należy odpowiednio zrecyklingować.

E-liquid HHC jest produkowany tradycyjnie w Europie przez HHC Farmers. Spożywanie HHC poprzez waporyzację jest bezpieczniejsze i skuteczniejsze niż tradycyjne spalanie. HHC wywołuje silne efekty relaksacyjne i stymuluje kreatywność, będąc silniejszym niż CBG.

Nie zaleca się prowadzenia pojazdów ani obsługi maszyn po jego spożyciu. Produkt nie jest przeznaczony dla kobiet w ciąży ani osób z zaburzeniami psychicznymi. W razie wątpliwości zawsze konsultuj się z lekarzem. Objętość produktu wynosi 0,5 ml, a zawartość HHC sięga aż 99%. 💨🌿

0642613596114