Waporyzator akumulatorowy HHC Farmer

Bateria do waporyzatora HHC... - Według gustu z sixty8.pl

Bateria do waporyzatora HHC 350 mAh

52,50 zł

3,70 V / 350 mAh / 1,30 Wh

Wymienny akumulator do waporyzatora HHC firmy HHC Farmers. Dzięki tej zapasowej baterii możesz używać kapsuły vape HHC dwa razy dłużej, zanim zajdzie potrzeba ponownego naładowania urządzenia.

* Baterie yotBbkByf HHC „Farmers Vape” można ładować, dzięki czemu możesz wapować dłużej.

Ilość

Dodatkowa bateria do HHC Vape 

Zamiast kupować kompletny pakiet baterii + wkładu HHC, możesz po prostu kupić pojedynczą baterię, aby nadal korzystać z posiadanych materiałów eksploatacyjnych HHC. Ponadto, jeśli spędzasz dużo czasu na zewnątrz lub z dala od gniazdka ładującego, posiadanie dwóch baterii pozwoli ci dłużej korzystać z waporyzatora, zanim będziesz musiał go naładować.

Bateria jest identyczna jak ta sprzedawana w pakiecie z wkładką HHC, jednak tutaj sprzedawana jest samodzielnie. Jeśli wybierzesz ten produkt, będziesz potrzebować także wkładu z e-liquidem HHC, aby zacząć z niego korzystać.

Baterię ładuje się po prostu za pomocą kabla USB. Ma pojemność 350mAh, co odpowiada około 250 inhalacjom.

O waporyzatorach od „HHC Farmers”

Waporyzatory

HHC są kompaktowe, stylowe i mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu możesz dyskretnie konsumować HHC, gdziekolwiek jesteś. Niewielki rozmiar pozwala zmieścić go w kieszeni i zabrać ze sobą wszędzie.

Bateria wytrzymuje całkiem długo: nieco ponad sto inhalacji! W razie potrzeby dostępny jest port USB, który umożliwia ładowanie baterii. Kabel ładujący nie jest dołączony do zestawu, ale jest to klasyczny kabel micro-USB. Czas ładowania jest dość szybki, biorąc pod uwagę, że urządzenie zawiera dość kompaktowy akumulator.

Urządzenie zawiera baterię, którą należy poddać recyklingowi. Prosimy o wyrzucanie go do pojemników na baterie lub drobne urządzenia elektroniczne. Poddaj recyklingowi wszystko, co się da!

Te waporyzatory zostały opracowane przez naszego partnera „HHC Farmers”. E-liquid HHC jest wytwarzany w ich laboratorium w tradycyjny sposób. Uprawiają własne rośliny konopii HHC w Europie!

Vaping to dobry sposób na spożywanie produktów z konopi indyjskich, ponieważ nie wiąże się to z ich spalaniem. Spalanie produktu zwykle uwalnia niebezpieczne dla zdrowia cząsteczki, dlatego w Sixty8 nie zalecamy spożywania CBG ani HHC w ten sposób. Dzięki waporyzatorowi elektronicznemu możesz spożywać swój produkt zdrowiej, a nawet cieszyć się silniejszymi efektami!

Jakie są efekty HHC?

Jeśli jesteś przyzwyczajony do CBD, HHC może mieć mylące skutki. Rzeczywiście, podczas gdy CBG powoduje jedynie łagodne skutki, HHC powoduje dość silne efekty.

Efekty HHC zwykle utrzymują się od 1 do 2 godzin, ale w zależności od organizmu każdego,czas trwania efektów może się wydłużyć.

HHC powoduje fizyczne efekty relaksacyjne, które nie mają nic wspólnego z CBG. Specyfiką HHC jest także jego zdolność do wywoływania niewielkiej twórczej i mentalnej stymulacji, która sprawia, że ​​pomysły same płyną.

Te efekty są bardzo cenione podczas oglądania filmu, relaksu, medytacji lub po prostu pomagają zasnąć.

HHC jest silniejszą cząsteczką niż CBD.

Zalecenia:

  • Po spożyciu HHC nie należy prowadzić pojazdów
  • Nie pozostawiaj produktów HHC w miejscu widocznym lub niedostępnym dla dzieci.
  • Nie obsługiwać niebezpiecznych maszyn.
  • Nie przystępować do pracy pod wpływem HHC.
  • HHC nie pomaga w żadnym zadaniu wymagającym koncentracji.
  • Niewskazany dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na ciężkie zaburzenia psychotyczne, chorych na wątrobę. W razie wątpliwości zawsze zasięgnij porady lekarza!
0698142691844
94 Przedmioty