• Obecnie brak na stanie

Wkład do waporyzatora 99%... - Według gustu z sixty8.pl

Wkład do waporyzatora 99% HHC - Strawberry Diesel

134,00 zł

Wkłady do Waporyzatora Vape HHC Sixty8 służą do zmiany smaków lub stężenia Twojego Vape za pomocą e-liquidów HHC. Wszystkie kapsułki zawierają 0,5 ml e-liquidu, co odpowiada około 250 zaciągnięciom.

Uwaga: ten produkt zawiera wysoki poziom HHC! HHC ma znacznie silniejsze działanie niż CBG!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Wkład do waporyzatora 99% HHC - Strawberry Diesel może zapewnić intensywną dawkę relaksu i pobudzenia kreatywności. Wszystko dostarczone prosto z naturalnych roślin konopi. HHC, czyli heksahydrokannabinol, uzyskany prosto z konopi, gwarantuje silniejsze efekty niż CBG. Nasze wkłady, opracowane w Europie, oferują różne smaki, a Strawberry Diesel to jedna z propozycji. Eksperci od konopi z HHC Farmers stworzyli smak, który podbije serca miłośników intensywnych doznań.

Warto skusić się na kompaktowy waporyzator, również od HHC Farmers. Jest stylowy, ergonomiczny i dyskretny. Bateria zapewnia ponad sto inhalacji, a ładowanie jest szybkie dzięki klasycznemu kablowi micro-USB. HHC jest dostępne w stężeniach od 60% do 97%. Pamiętaj, to potężne doznania! Produkt HHC Farmers to gwarancja jakości - e-liquid HHC wytwarzany jest w tradycyjny sposób, z roślin konopi uprawianych w Europie.

Ostrzegamy, że dla początkujących to substancja o zbyt intensywnym działaniu relaksacyjnym, dlatego zachowaj umiar.

Waporyzacja to bezpieczny sposób spożywania konopi, bez spalania i uwalniania szkodliwych substancji. Ciesz się Strawberry Diesel, wybierając zdrowszą alternatywę! 🍓💨


0642613678308