• Obecnie brak na stanie

Rezerva Vape Pen 99% HHC -... - Według gustu z sixty8.pl

Rezerva Vape Pen 99% HHC - Lemon Haze

134,00 zł

Rezerwy garnków dla Vape Pen HHC Sixty8

Pods służą do zmiany smaków lub stężenia Twojego Vape za pomocą e-liquidów HHC. Wszystkie kapsułki zawierają 0,5 ml e-liquidu, co odpowiada około 250 zaciągnięciom.

HHC Farmers oferuje kilka smaków i kilka dawek HHC: Lemon Haze, Strawberry Diesel, Blueberry Muffin.

Uwaga: Ten produkt zawiera wysoki poziom HHC! HHC ma znacznie silniejsze działanie niż CBG!

Ilość
Obecnie brak na stanie

Efekty HHC: kilka zaleceń 

Nasze wkłady zostały zaprojektowane w Europie z prawdziwych roślin konopi indyjskich. HHC, czyli heksahydrokannabinol, to kannabinoid ekstrahowany z rośliny konopi, podobnie jak CBG (lub kannabidiol). Jest jednak znacznie silniejszy niż CBG!

HHC powoduje intensywne efekty relaksacyjne! Ma bardzo silne właściwości relaksacji fizycznej. Jeśli jesteś początkujący, ta cząsteczka nie jest zalecana!

Zdecydowanie NIE zaleca się spożywania HHC przed prowadzeniem pojazdu, nadzorowaniem dzieci, wykonywaniem zadań wymagających koncentracji, obsługiwaniem niebezpiecznych maszyn. Ponadto HHC może powodować pozytywne wyniki testów śliny.

Chociaż możesz wybrać stężenie HHC w swoich wkładach, zachowaj ostrożność! HHC jest bardzo silny. Efekty utrzymują się zwykle od jednej do dwóch godzin, ale w zależności od organizmu czas działania może się wydłużyć.

Nasze mosty HHC

Kapsułki do e-liquidu HHC oferowane przez HHC Farmers są dostępne w różnych smakach. Eksperci od konopi, którzy opracowali te e-liquidy, zdołali odtworzyć smak słynnych odmian konopi: 

Critical jest szczególnie znany z wywoływania stymulującego wpływu na mózg. Szczególnie ceniony jest jego delikatny i słodki smak z nutami cytrusowymi.

Kiwi Kush jest ceniony za aromaty, które łączą egzotyczne owoce, takie jak Kiwi, i rażące nuty leśnej sosny. Mieszanka kadzidła i drewna ze słodkimi akcentami! Efekty delikatnego relaksu!

Cherry Cake ma słodki smak z kwaśnymi akcentami. Zachwyca konsumentów pysznym owocowym smakiem. Jego uspokajające działanie jest bardzo cenione!

Można wybrać stężenie od 60% do 97%. Uważaj, te stężenia są bardzo wysokie. HHC powoduje intensywne efekty! Każdy wkład został zaprojektowany przez europejskich ekspertów ds. roślin konopi indyjskich firmy HHC Farmers. Nasz płyn zawiera wszystkie kannabinoidy naturalnie obecne w konopiach, dlatego nazywany jest „pełnym spektrum”!

O waporyzatorach od „HHC Farmers”

Waporyzatory

HHC są kompaktowe, eleganckie i mają ergonomiczny kształt, dzięki czemu możesz dyskretnie spożywać HHC, gdziekolwiek jesteś. Niewielki rozmiar pozwala zmieścić go w kieszeni i zabrać ze sobą wszędzie.

Bateria wytrzymuje dość długo: nieco ponad sto inhalacji!W razie potrzeby dostępny jest port USB, który umożliwia ładowanie baterii. Kabel ładujący nie jest dołączony do zestawu, ale jest to klasyczny kabel micro-USB. Czas ładowania jest dość szybki, biorąc pod uwagę, że urządzenie zawiera raczej kompaktowy akumulator.

Urządzenie zawiera baterię, którą należy poddać recyklingowi. Prosimy o wyrzucanie go do pojemników na baterie lub drobne urządzenia elektroniczne. Poddaj recyklingowi wszystko, co się da!

Te waporyzatory zostały opracowane przez naszego partnera „HHC Farmers”. E-liquid HHC jest wytwarzany w ich laboratorium w tradycyjny sposób. Uprawiają własne rośliny konopi HHC w Europie!

Waporyzacja to dobry sposób na spożywanie produktów z konopi indyjskich, ponieważ nie wiąże się to z ich spalaniem. Spalanie produktu zwykle uwalnia niebezpieczne dla zdrowia cząsteczki, dlatego w Sixty8 nie zalecamy spożywania CBG ani HHC w ten sposób. Dzięki waporyzatorowi elektronicznemu możesz spożywać swój produkt zdrowiej, a nawet cieszyć się silniejszymi efektami!

Jakie są skutki HHC?

Jeśli jesteś przyzwyczajony do CBG, HHC może mieć mylące skutki. Rzeczywiście, podczas gdy CBG powoduje jedynie łagodne skutki, HHC powoduje dość silne efekty.

Efekty HHC zwykle utrzymują się od 1 do 2 godzin, ale w zależności od organizmu każdego człowieka czas działania może być dłuższy.

HHC powoduje fizyczne efekty relaksacyjne, które nie mają nic wspólnego z CBG. Specyfiką HHC jest także jego zdolność do wywoływania niewielkiej twórczej i mentalnej stymulacji, która sprawia, że ​​pomysły same płyną.

Te efekty są bardzo cenione podczas oglądania filmu, relaksu, medytacji lub po prostu pomagają zasnąć.

HHC jest silniejszą cząsteczką niż CBG.

Zalecenia:

  • Po spożyciu HHC nie należy prowadzić pojazdów
  • Nie pozostawiaj produktów HHC w miejscu widocznym lub niedostępnym dla dzieci.
  • Nie obsługiwać niebezpiecznych maszyn.
  • Nie przychodź do pracy pod wpływem HHC.
  • HHC nie pomaga w żadnym zadaniu wymagającym koncentracji.
  • Niewskazany dla kobiet w ciąży, osób cierpiących na ciężkie zaburzenia psychotyczne, chorych na wątrobę. W razie wątpliwości zawsze zasięgnij porady lekarza!

Opis produktu:

Objętość: 0,5 ml

HHC: 99%

0642613854917