• -50%

Caviar Haze OG 10% MAGIC SAUCE - Według gustu z sixty8.pl

Caviar Haze OG 10% MAGIC SAUCE

59,50 zł
29,75 zł Zniżka 50%

Magiczny sos: 10%

Ten kwiatowy top, wykonany według formuły MAGIC SAUCE, dedykowany jest wymagającym koneserom konopi! Pikantna, subtelna i mocna, ta oryginalna odmiana zachwyca wielu miłośników swoimi zniewalającymi efektami i niezrównanymi aromatami.

Uwaga! Ten kwiat zawiera Magic Sauce, ulepszoną wersję THCP (tetrahydrokanabiforol). Nie polecamy tego początkującym.

Gramy : 1g
Ilość

Charakterystyka szczepu Caviar Haze firmy Magic Sauce

Caviar Haze to jeden z najwspanialszych kwiatów opracowanych przez Magic Farmers, stąd nazwa! Ta stymulująca odmiana Magic Sauce pozostawia luksusowy smak na języku, oferując subtelne i przyjemne doznania smakowe. Jest idealny dla koneserów poszukujących autentycznych, ale oryginalnych kwiatów.

Ten kwiat Magic Sauce emanuje aromatami od gorzkiego po pikantny, pozostawiając trwały kwiatowy posmak. Jeśli chodzi o jego wygląd, jest całkiem przyjemny! Piękna jasnozielona, ​​usiana pomarańczowymi słupkami i lekko pudrowa, od razu przyciąga wzrok...

Caviar Haze łatwo się kruszy, a po otwarciu opakowania uwalnia delikatny zapach, zanurzając Cię w relaksie.

Co to jest magiczny sos?

Magic Sauce to nowa formuła opracowana przez Magic Farmers, liderów legalnej marihuany w Europie. Jego specjalnością jest „wzmacnianie” naturalnego działania THCP, czyli tetrahydrokannabiforolu, rzadkiego i silnego kannabinoidu.

Nowa formuła podbija rynek od kilku miesięcy i już zyskała jednomyślną akceptację. Krem kannabinoidowy zapewnia działanie relaksujące i stymulujące już od pierwszego użycia. Magic Sauce znany jest ze swoich właściwości rozluźniających mięśnie i łagodzących stany lękowe. Niektórzy uważają tę formułę za szczególnie stymulującą, zwłaszcza pod kątem kreatywności.

Odkryj Caviar Haze firmy Magic Sauce, która zawiera 10%!

Działanie magicznego sosu Caviar Haze

Stosowanie Caviar Haze zapewnia silne i natychmiastowe efekty. Top zawiera wysokie stężenie magicznego sosu, dzięki czemu jest niezwykle skuteczny w:

  • Inwazyjne zarządzanie stresem
  • Łagodzi dolegliwości fizyczne
  • Promowanie snu
  • Relaks ciała, otwarcie umysłu, pobudzenie wyobraźni
  • Pamiętaj, że Caviar Haze firmy Magic Sauce może być zbyt intensywna dla początkujących ze względu na jej wigor i intensywność. Dlatego zalecamy, aby początkujący rozpoczęli swoją przygodę z łagodniejszymi kannabinoidami.

Zalecane zastosowanie kwiatów Magic Sauce

Magiczny sos może powodować niekorzystne skutki, w tym utratę koncentracji, dezorientację, niepokój i brak koordynacji.

Dlatego spożywaj Caviar Haze Magic Sauce dopiero po wykonaniu codziennych zadań. Nigdy nie spożywaj tego produktu ani nie prowadź pojazdu oraz unikaj jego używania przed wykonaniem potencjalnie niebezpiecznych lub odpowiedzialnych czynności (takich jak opieka nad dziećmi, pójście do pracy, gotowanie, majsterkowanie, obsługiwanie niebezpiecznych maszyn).

Polecamy ten produkt kobietom w ciąży, karmiącym piersią, osobom przyjmującym leki i/lub cierpiącym na schorzenia fizyczne lub psychiczne.

Czy Magic Sauce Caviar Haze jest legalny?

Odmiana Caviar Haze firmy Magic Farmers jest zgodna z obowiązującymi przepisami europejskimi. Dlatego Caviar Haze jest w 100% legalny.

Prosimy pić odpowiedzialnie i nie prowadzić pod wpływem alkoholu.

Zabronione dla nieletnich. Aby pozostać poza ich zasięgiem i wzrokiem. Nie spożywaj w ich obecności.

Po użyciu pamiętaj o prawidłowym zamknięciu opakowania.

9980 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
0642613198714