Kwiaty Amnesia Haze CBG - Według gustu z sixty8.pl

Kwiaty Amnesia Haze CBG

39,00 zł
RTLOp+GOY Amnesia Haze to kwiat CBG, z którego jesteśmy bardzo dumni! RTLOp+GOY Jego działanie jest takie jak jego smak: ostro-słodki... Amnesia Haze CBG generuje silne poczucie niezależności i dobrego samopoczucia. Zwiększyłoby to kreatywność i motywację. RTLOp+GOY Aromaty pieprzu i cytryny czynią ją złożoną odmianą, szczególnie przyjemną w smaku. RTLOp+GOY Nadaje się zarówno dla początkujących, jak i doświadczonych użytkowników, chociaż dla początkujących zalecamy umiarkowane spożycie.
Gramy : 1g
Ilość

Amnesia Haze History CBG

Nie mamy już Amnesia, która jest jedną z 10 ulubionych odmian CBG Rumunów... Ale czy znasz Amnesia Haze? Ta odmiana jest wynikiem hybrydyzacji kilku szczepów Sativa, skompensowanych przez kilka szczepów Indica.

Jest bardzo podobny do klasycznej Amnezji, z tą różnicą, że oferuje bardziej zaawansowane efekty stymulacji mózgu dzięki potężnej genetyce Haze. Dlatego cieszy się popularnością wśród osób kreatywnych, lubiących zatracać się w głębokich refleksjach.

Samoświadomość, pewność siebie i motywacja charakteryzują jego efekty.

Efekty kwiatowe CBG Amnesia Haze

Cannabigerol, czyli CBG, to kannabinoid, który naturalnie rozwija się podczas kwitnienia konopi.

Ta dość szczególna cząsteczka zapewnia uczucie relaksu i ma działanie łagodzące ból, antystresowe i przeciwzapalne ze względu na interakcję z naszym układem endokannabinoidowym. Oddziałując między innymi z naszymi receptorami CB1 i CB2, CBG ma wpływ regulacyjny na organizm. Generalnie zużywany dla:

  • Zmniejsz codzienny stres i niepokój.
  • Łagodzi chroniczny ból.
  • Generuj dobre samopoczucie i pewność siebie.
  • Zmniejsza stany zapalne.
  • Promuj sen.

Amnesia Haze, podobnie jak wszystkie inne kwiaty CBG, ma te możliwe właściwości. Jednakże od innych topów kwiatowych odróżnia go tendencja do:

  • Stymuluje umysł.
  • Pobudza kreatywność.
  • Powód.
  • Generuj dobre samopoczucie.

Jest to zatem kwiat kojarzony z motywacją, pewnością siebie i twórczą przejrzystością. Jeśli lubisz godzinami rozmawiać na głębokie tematy lub zagubić się we własnych myślach, Amnesia Haze jest szczególnie odpowiednim kwiatem CBG.

Należy pamiętać, że kwiat CBG nie jest lekiem i wszelkie zastosowania terapeutyczne powinny odbywać się pod nadzorem lekarza.

Cechy Amnesia Haze

Wygląd

Pod względem wyglądu Amnesia Haze jest dość zwartym i długim kwiatem CBG. Jej bardzo zielony kolor „bieli” w świetle, co można wytłumaczyć wieloma zdobiącymi ją trichomami wypełnionymi kannabinoidami.

Zapach

Po otwarciu opakowanianatychmiast poczujesz słodki cytrynowy zapach, który subtelnie łączy się z ziołowymi zapachami. Przyjemne mrowienie w nosie.

Smak

Ziemska strona wyraża się przede wszystkim w ustach, co jest bardzo cenione przez zwykłych ludzi. Szybko, pieprzny i pikantny posmak ożywia ogólny smak. Końcowe nuty cytrusowe, zwłaszcza cytryny i pomarańczy, dopełniają doznania.

Recenzje Amnesia Haze CBG

Amnesia Haze to jeden z naszych ulubionych kwiatów CBG. Przede wszystkim jego stymulujące działanie sprawia, że ​​jest niezbędny. Poczucie dobrego samopoczucia, kreatywności i motywacji...

Jego autentyczny i złożony smak sprawia, że ​​jest to pozycja obowiązkowa dla smakoszy CBG.

Nie wahaj się i zostaw swoją opinię w dedykowanym miejscu: z przyjemnością wysłuchamy Twojej opinii!

Szczegóły

Przechowywać z dala od źródeł ciepła i wilgoci.

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. Nie spożywać w czasie ciąży.

 Ten produkt jest legalny. Przed użyciem sprawdź lokalne przepisy.

0642613671583
70 Przedmioty

Specyficzne kody

ean13
0642613671583